hakkimizda

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Denge Yapı Sistemleri mekanik ve sıhhi tesisat uygulamalarında kaliteli hizmet anlayışına öncülük etmektedir.1986 yılında kurulmasından bu yana, şirket her zaman sektörde bir öncü olmuş ve kapsamlı sistem çözümleriyle her zaman yeni trendler oluşturmuştur.

Denge Yapı Sistemleri ürünleri hem yeni binalarda, hem de renovasyon ve modernizasyon projelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Denge yapı Sistemleri olarak ürettiğimiz, kullandığımız ve uyguladığımız ürünler yenilikçi, dayanıklı ve ekolojik açıdan verimlidir.

Denge Yapı Sifonik Drenaj Sistemleri maxdrain ve siphonica markasıyla sifonik çatı drenajı için hizmet vermektedir. Uygulama alanında firmamız kalitesi İSO ile belgelenmiştir.

Siphonica ve Maxdrain Drenaj Sistemleri çatı süzgecinin özel tasarımı ve çok katlı yapısı sayesinde besleme borularının, kolonların, yağmur yağdığında, hızlı bir şekilde hava cepleri oluşturmadan boşalmasını sağlar. Boruların içinde negatif basınç üreten bir su kolonu oluşur ve sonuç olarak suyun emilmesine neden olur.

HDPE 100 borularımız Dizayn Grup tarafından üretilmektedir. Ek parçalar NTG plastik ve George Fischer ürünlerinden oluşmaktadır. Metal askılama firmamızın üretimi ve maxdrain dir. Ayrıca Fırat teknik ürünleri kullanılmaktadır.

Mimariye uygun projeniz için, konusunda uzman mühendislerimizden oluşan proje departmanımızca çözüm üretilir.

Saygılarımla

ERSAL ESKİKÖY

 

 

 

SİFONİK SERVİS

SİFONİK dizayn tasarım ve uygulamaları için